Nové jednorázovky KURWA Collection. Úplně nový design s RGB LED diodami a výkonnou baterií - tato e-cigareta vás dostane!

Stojánky na e-cigaretu

Praktický stojánek na vaši e-cigaretu či související příslušenství oceníte především doma či ve vaší kanceláři, nebo případně i ve vašem autě. Vaše komponenty tak nejen že budete mít při každé příležitosti při ruce, ale budou zároveň zcela bezpečně uloženy.

V našem online obchodu naleznete hliníkové stojánky na atomizéry. Tyto univerzální hliníkové stojánky na e-cigarety ve stříbrném nebo černém provedení lehce doplní další příslušenství na stole doma nebo u vás v práci. Stojánky na e-cigarety se velmi snadno udržují a při pravidelné údržbě vám vydrží opravdu dlouho.

Stojánky zároveň slouží jako velmi šikovné příslušenství pro všechny DIY nadšence. Udělejte přítrž neustále se povalujícím elektronickým cigaretám po stole. Přestaňte si lámat hlavu nad tím, kam je uložíte. Váš problém snadno vyřeší univerzální stojánek na atomizéry!

Nejprodávanější

Hliníkový stojánek
Hliníkový stojánek na atomizéry
Skladem
7656724781360370
 
49 Kč
1 položek celkem
Hliníkový stojánek
SLEVA min. 2% po registraci
49 Kč

Univerzální hliníkový stojánek na atomizéry ve stříbrném nebo černém provedení. Velmi šikovné příslušenství pro všechny DIY nadšence. Stále se vám povalují atomizéry po...

+ další
7656724781360370
Používáme ověření věku Adulto