AKCE: Doručení na výdejní místa PPL za pouhých 35 Kč!! Při nákupu od 1 000 Kč je veškerá doprava u nás samozřejmě zcela ZDARMA!

VAPOO PREMIUM - slevy a výhody

 

Vapoo Premium-banner

 

Vaperi_sraz

Registrací na našem eshopu získáváte automaticky členství ve Vapoo Premium. Toto členství je zcela zdarma a opravňuje Vás k čerpání všech následujících výhod:

 1. Okamžitá sleva ve výši 2% na veškerý sortiment. Ceny se Vám na shopu automaticky přepočítají.

 2. Sleva na první nákup (po registraci obdržíte na email slevový kupón) ve výši 3% (+ 2% dle bodu 1), tj. celkem 5% 
   
 3. Další slevy ve výši 2 - 6% na základě našeho věrnostního programu*

 4. Prodloužená záruka 30 dní na vrácení zboží bez udání důvodu…a to na veškerý sortiment

 5. Okamžité vyřízení reklamací. V případě vadného kusu či jiného problému, jako registrovanému členu Vapoo Premium vyměníme výrobek okamžitě za nový nebo ihned vrátíme peníze!

 6. Přehled o kompletní historii vašich objednávek a veškerých vystavených dokladů, aktuálních slevách, vašem hodnocení produktů, příp. o vašich diskusních příspěvcích aj.

 7. Automatické předvyplnění všech vašich údajů při každé objednávce (zrychlená objednávka)

 8. Nakupujete pravidelně stejné zboží (např. jen dokupujete stejné liquidy)? Jedním kliknutím si toto zboží vždy znovu objednáte. Stačí se přihlásit do svého účtu, kde tuto volbu uvidíte.

 9. Automatické zařazení do všech soutěží, které pořádáme na našem eshopu a na našem fb profilu

 10. Automatická pozvánka na námi pořádané vaperské srazy, kde se dozvíte spoustu zajímavých informací a tipů ohledně vapingu, dobře se pobavíte a občerstvíte. To vše pro vás zcela zdarma :-)

 11. Možnost automatického zasílání všech našich e-booků, videí o vapingu, recenzí e-cigaret, liquidů a příchutí zdarma přímo na váš email

 12. 1-2x za měsíc budete dostávat na email výhodné akční nabídky a novinky z našeho eshopu. 

 

Vapoo Premium - registrace

 

 

*SLEVY - VĚRNOSTNÍ PROGRAM

Hned po registraci získáváte slevu 2% na veškerý sortiment našeho eshopu Vapoo.cz. Ceny se po registraci a následném přihlášení automaticky přepočítají na ceny o 2% nižší.

Pokud je to Váš první nákup u nás, po registraci nám tuto informaci dejte vědět na info@vapoo.cz a my Vám na email zašleme jednorázový slevový kupón s další slevou ve výši 3%. Slevový kupón uplatníte následně v košíku a celkem tak získáte při vašem prvním nákupu slevu 5%.


Jako registrovaný zákazník a člen Vapoo Premium se v rámci našeho věrnostního programu navíc každým vašim nákupem přibližujete k dalšímu slevnění veškerého zboží na Vapoo.cz. Limity (celková hodnota všech vašich nákupů) pro jednotlivé slevy jsou stanoveny takto:

  Hodnota všech vašich objednávek   Sleva na sortiment   Z čeho se sleva skládá
0 - 5 000 Kč 2% základní sleva po registraci
 5 000 - 9 999 Kč 3%  věrnostní sleva 1% + 2% základní sleva po registraci
  10 000 - 14 999 Kč 4%   věrnostní sleva 2% + 2% základní sleva po registraci
  15 000 - 19 999 Kč 5%   věrnostní sleva 3% + 2% základní sleva po registraci
  20 000 Kč a více   6%     věrnostní sleva 4% + 2% základní sleva po registraci

 

DŮLEŽITÉ: Slevový kupón či jakékoli jiné zde uváděné slevy se nedají použít na výrobky British American Tobacco (na základě jejich podmínek), tj. produkty VUSE, VELO, GLO, NEO, VEO a také na výrobky PULZE, HEETS, VEEV, Fiit a My Blu řady 2.0. V případě přijetí objednávky na tyto výrobky s uplatněním slevového kupónu, bude tento následně odmítnut a zboží zasláno za běžnou cenu.

 

Vapoo Premium - registrace