Jednorázová elektronická cigareta VENIX - APPLE-X
Prémiové a pečlivěvybrané produkty
Detailní popis produktu
VENIX - APPLE-X
Intenzivní chuť jablka.
Jednorázová elektronická cigareta VeniX s příchutí jablka - APPLE. Až 700 potahů a příjemnou chutí. Užijte si perfektní vaping s naši elektronickou cigaretou VeniX.
|
Upozornění: Pouze pro osoby starší 18 let. Tento výrobek obsahuje nikotiny, který je vysoce návykovou látkou. Jeho užití se nekuřáky nedoporučuje.
Uchovejte mimo dosah osob mladších 18 let. Zdraví škodlivý při požití. Po manipulaci důkladně omyjte zasažená místa.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vyprodané jednorázovky |
|---|---|
| EAN: | 6974572212212 |
| Značka: | VENIX |
| ? Kapacita baterie: | 400 mAh |
| Objem: | 2 ml |
| Obsah nikotinu: | 18 mg |
| Typ příchutě: | Ovocné |
| ? Příchuť: | Jablko |
| Hmotnost: | 0,033 kg |
| ? Počet potahů: | 700 |
| Materiál: | Hliník |
| Položka byla vyprodána… | |
Přidat hodnocení
5
4
3
2
1
Výpis hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.