Máme pro vás doslova PECKU! Naprosto věrné příchutě nejprodávanějších jednorázových ecigaret Elf Bar ve formě liquidů MAGIC BAR.

Vapor Giant V 2.5 mechanický mod 32,5mm

SLEVA min. 2% po registraci DOPRAVA ZDARMA
Značka: Vapor Giant
2 399 Kč
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Vapor Giant V2.5 32,5mm představuje skutečné monstrum mezi mechanickými MODy. Vyroben výhradně z nerezové oceli čeká na osazení bateriemi typu 26650. Konstrukce MODu umožňuje vybrat, zda jej budete používat s jednou, či dvěma bateriemi. Abyste dostali špičkový setup, je bezesporu nejlepší osadit tento MOD RTA atomizérem Vapor Giant V4 32,5mm, pro který je tento kousek ostatně i určen.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vapor Giant V2.5 32,5mm představuje skutečné monstrum mezi mechanickými MODy. Vyroben výhradně z nerezové oceli čeká na osazení bateriemi typu 26650. Konstrukce MODu umožňuje vybrat, zda jej budete používat s jednou, či dvěma bateriemi.

Abyste dostali špičkový setup, je bezesporu nejlepší osadit tento MOD RTA atomizérem Vapor Giant V4 32,5mm, pro který je tento kousek ostatně i určen. Díky přítomnosti závitu typu 510 ale samozřejmě můžete použít takřka libovolný tank.


vapor_giant_popisekBoční spínací tlačítko s regulací zaručuje bezproblémový chod a oproti spodnímu spínání se vyznačuje lepším ovládáním. Svými rozměry a hmotností se jedná o jeden z nejrobustnějších MODů z naší nabídky!

Mechanické MODy jsou určeny pro zkušené uživatele, jelikož neobsahují žádné elektronické ochrany jako je tomu u klasických gripů. Dbejte proto zvýšené opatrnosti zejména při používání spirálek s extrémně nízkým odporem a nikdy nevybíjejte baterii do samého konce.


Balení obsahuje:

  • 1x Vapor Giant V 2.5 MOD


Parametry:

  • Typ: Mechanický MOD
  • Průměr: 32,5mm
  • Délka: 170mm
  • Závit: 510
  • Materiál: Nerezová ocel
  • Baterie: 26650 / 2 x 26650 / 18500 (není součástí)
  • Nabíjení: Externí


Výrobce: Vapor Giant (Rakousko)


Doplňkové parametry

Kategorie: Samostatné módy
Značka: Vapor Giant
? Baterie: Články
? Typ článku: 26650
? Počet článků: 1, 2
? Průměr clearomizéru: 32,5 mm
Barva: Stříbrná
Délka: 170 mm
Nabíjení: externě
Typ závitu: 510
Materiál: Nerezová ocel
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

vapor-giant