AKCE: Doručení na výdejní místa PPL za pouhých 35 Kč!! Při nákupu od 1 000 Kč je veškerá doprava u nás samozřejmě zcela ZDARMA!

Kouření zabíjí...Vaping NE!

vapersky-obeznik

"Vaping nezpůsobil „plicní nemoc“ napříč USA.
Všude ve zprávách a sociálních médích jsme mohli vidět zprávy o tom, že stovky lidí najednou zasáhla záhadná respirační onemocnění. Není to, ale způsobeno vapingem. Alespoň ne ve smyslu nikotinových produktů vytvořených primárně na pomoc kuřákům přestat kouřit. Příčinu hledejme na černém trhu s nekvalitními produky, liquidech s THC, které obsahují olej nebo acetát vitamínu E."

"Vaping nezpůsobuje „Popcorn Lung“
Každý rok se na světě vykouří čtyři biliony cigaret, kouří přes miliardu lidí. Cigarety mají 750 krát větší množství diacetylu než e-liquid, který se dříve používal, ale nyní se na trhu nenachází a přesto nikdy nikomu nebyly diagnostikovány Popcorn Lung z kouření. Proč by to způsobovalo vapování?"

"Vaping nezpůsobuje rakovinu.
I když je všeobecně známo, že nikotin nezpůsobuje rakovinu, většina lidí věří, že nikotin v cigaretách je karcinogen, i když ve skutečnosti rakovinu způsobují jiné  chemikálie a proces spalování. Nikotin sám o sobě je stejně škodlivý jako kofein. Nikotin dokonce ukázal slibné výsledky při léčbě ztráty paměti u pacientů s Alzheimerovou chorobou."

"Vaping nezpůsobuje srdeční infarkty.
Ve Studii se vědci nezaměřovali na infarkty, ke kterým došlo po zahájení vapování. Zeptali se jen, jestli účastníci někdy měli infarkt."

"Ti, co chtějí přejít od cigaret k e-cigaretám, by neměli váhat.
Francouzská Národní lékařská akademie vzkazuje kuřákům, kteří chtějí přejít od kouření cigaret k jejich méně rizikové alternativě, že v Evropě se legálně zakoupených e-cigaret nemusí obávat."

Národní akademie varuje – „nehledejte nepřítele tam, kde není.“


Toto byl jen výtah z druhého Vaperského oběžníku. Celý oběžník a tudíž detailnější informace o neškodnosti vapingu, národních regulacích a další užitečné postřehy naleznete po kliknutí na tento odkaz: VAPERSKÝ OBĚŽNÍK