NOVINKA!! MÁME PRO VÁS NOVÉ PŘÍCHUTĚ OBLÍBENÉ JEDNORÁZOVÉ E-CIGARETY JOYETECH VAAL Q-BAR

Úmrtí v USA následkem užívání e-cigaret. JAKÁ JE SKUTEČNOST?

vapersky-obeznik

"Za onemocněními plic či dokonce úmrtími spojovanými s elektronickými cigaretami stojí s nejvyšší pravděpodobností acetáty vitamínu E. Vyplývá to ze studie amerického Centra pro kontrolu a prevenci nemocí (CDC), která našla příslušné octany ve všech 29 vzorcích, jež zkoumala."

"Ano. Nebyla to totiž „úmrtí na ecigarety“. Ty jsou na trhu více než 12 let a nic podobného zatím není známo. Od letošního srpna byla v USA hlášena poškození plic většinou u mladých, jinak zdravých lidí, kteří měli společné jedno: vapovali, a to v naprosté většině, ilegální oleje s výtažky marihuany, tedy nikoli standardní e-cigarety. THC je rozpustné právě v oleji, zatímco v klasických e-cigaretách žádné oleje nejsou."

Nikoli tedy elektronické cigarety, ale to, co tito lidé v e-cigaretách vapovali, tj, to, čím ji plnili, způsobilo jejich smrt. Je to samozřejmě smutná zpráva, ale není možné jejich smrt spojovat s užíváním elektronických cigaret. Je to stejné, jakoby se řeklo, že když si někdo nalije do čaje arzén a pak v důsledku toho umře, tak to znamená, že čaj zabíjí. Zabíjí samozřejmě arzén a nikoli samotný čaj. Stejně tak nezabíjí e-cigarety ani originální certifikované liquidy, ale to, čím e-cigarety někteří lidé plní a poté z nich vapují.

"NHS i Public Health England (PHE) podporují vaping před kouřením. V roce 2015 bylo podle zprávy PHE odhadováno, že vaping byl o 95 procent méně škodlivý než kouření." 

Kompletní informace o nedávno tolik zmiňovaných úmrtích, stejně tak jako názory předních českých i světových odborníků na vapování z elektronických cigaret, se dozvíte ve Vaperském oběžníku po kliknutí na tento odkaz: VAPERSKÝ OBĚŽNÍK

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení