AKCE: Doručení na výdejní místa PPL za pouhých 35 Kč!! Při nákupu od 1 000 Kč je veškerá doprava u nás samozřejmě zcela ZDARMA!

PŘEDSTAVUJEME veo™

veo_microsite_pack

Bylinné náplně veo™ namísto tabáku* obsahují Rooibos s přídavkem nikotinu. Jedná se tak o revoluci v užívání nikotinu bez kompromisů v chuti.

Náplně veo™ jsou dostupné v pěti variantách - Fresco Click, Arctic Click, Scarlet Click, Purple Click a Sunset Click.

PROČ PRÁVĚ ROOIBOS?

veo_microsite_roiboos

Rooibos (vyslovuje se "rojbos"; znamená "červený keř"), neboli Čajovec kapský, patří do čeledi bobovitých rostlin a pochází z jihoafrické hornaté oblasti Cederberg (severně od Kapského Města).

Jeho listy se používají na výrobu kosmetiky, pokrmů a nápojů. U nás je nejznámější jako čaj. Rooibos má po zahřátí mnohem jemnější chuť než tradiční tabák. Díky tomu je ideálním základem pro směs, ve které vyniknou bohaté chutě.

INTENZIVNÍ CHUŤ

veo_microsite_capsule

veo™ náplně jsou vyrobeny speciálním výrobním procesem, který zajišťuje kontrolu kvality v každém kroku. Kapsle ve filtru přináší ještě intenzivnější chuť.

Z ČEHO SE veo™ SKLÁDÁ?

veo_microsite_stick

  • Hlavní složkou náplní veo™ je Rooibos.
  • Dutý filtr uvnitř odděluje ohřívací zónu a umožňuje tvorbu aerosilu.
  • Filtr pomáhá regulovat chuť a teplotu aerosolu, ovlivňuje intenzitu potáhnutí.
  • Po stisknutí kapsle je chuť náplně intenzivnější.

*Tento výrobek je vyroben s rostlinným substrátem Rooibos s přídavkem nikotinu. Je určen k zahřívání bez spalování. Nikotin je návykovou látkou. Tento výrobek není bez rizika.

 

PŘEJÍT NA VEO PRODUKTY