Máme pro vás doslova PECKU! Naprosto věrné příchutě nejprodávanějších jednorázových ecigaret Elf Bar ve formě liquidů MAGIC BAR.
2 položek celkem
Dovpo College DNA 60 MOD
SLEVA min. 2% po registraci DOPRAVA ZDARMA
3 499 Kč

Dovpo College DNA 60 MOD je pokročilé Side By Side zařízení s kompaktním designem od renomovaného výrobce. Jedná se o další z řady BOX MODů od výrobce Dovpo na bázi Evolv DNA...

+ další
8151871347711639
DOVPO MVV II MOD
SLEVA min. 2% po registraci
899 Kč

Dovpo MVV II právoplatným nástupcem věhlasného modelu MVV, který nadchl pro svoji jednoduchou konstrukci a neuvěřitelnou životnost.

7696087893601834

Přímočaré a velmi výkonné. Dovpo VEE VV mod není zbytečně komplikovaný a nezatěžuje klienta zbytečnými funkcemi, které by nevyužil. VEE VV závisí na jednoduchém nastavení napětí v režimu VV, díky čemuž je snadné dosáhnout přesně takového žhavení cívky, jaké potřebujete. Při rozšíření se mod pyšní opravdu uspokojivými rozměry a tvarem s upravenými hranami. Díky tomu se skvěle drží a ovládá. Kolem závitů je dostatek prostoru, takže mod budete moci využít s většími atomizéry.

K dosažení vysokého výkonu budete potřebovat dvě baterie 18650 s přiměřeně vysokým vybíjecím proudem. V tu chvíli budete moci bez námahy měnit napětí v rozmezí 1V–8V. Dovpo VEE VV také podporuje výjimečně nízký odpor spirálek. Mod samozřejmě umí odpor změřit, a dokonce vám ho i ukáže. Kromě toho budete mít neustálý přehled o zbývající kapacitě baterie, a to díky LED indikátoru.