Jednorázová elektronická cigareta VENIX - LITCHI-X
Související produkty
Milujete colu? Pak budete milovat také tuhle cigaretu, která má příjemnou colovou chuť.
Chuť melounu v každém jednom potahu? Ano, prosím! Oddejte se této osvěžující příchuti.
Detailní popis produktu
VENIX - LITCHI-X
Stačí pár potahů a rázem se ocitnete v exotickém ráji. Přesně to dokáže naše příchuť liči.
Jednorázová elektronická cigareta VeniX s příchutí liči - Litchi. Až 700 potahů a příjemnou chutí. Užijte si perfektní vaping s naši elektronickou cigaretou VeniX.
|
Upozornění: Pouze pro osoby starší 18 let. Tento výrobek obsahuje nikotiny, který je vysoce návykovou látkou. Jeho užití se nekuřáky nedoporučuje.
Uchovejte mimo dosah osob mladších 18 let. Zdraví škodlivý při požití. Po manipulaci důkladně omyjte zasažená místa.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jednorázové e-cigarety VENIX |
|---|---|
| EAN: | 6974572219761 |
| Značka: | VENIX |
| ? Kapacita baterie: | 400 mAh |
| Objem: | 2 ml |
| Obsah nikotinu: | 18 mg |
| Typ příchutě: | Ovocné, Exotické |
| ? Příchuť: | Exotické ovoce, Liči |
| Hmotnost: | 0,033 kg |
| ? Počet potahů: | 700 |
| Materiál: | Hliník |
| Položka byla vyprodána… | |
Dokonale sladká chuť ledové broskve.
Tmavé bobulovité plody vás uchvátí svou plnou, tajemnou chutí. A na tu se nezapomíná. Lahodná směs tvořená borůvkovým a ostružinovým základem je plná šťavnatosti, nakyslosti,...
Vychutnejte si sklenici čerstvě vychlazené coly a ponořte se do tajů jemné karamelové a osvěžující chuti, která je pro tento nápoj tolik typická. Cola s kooladou dokáže řádně...
Parádní a svěží kombinace sladkých lesních bobulí.
Osvěžující černorybízová limonáda kombinující kyselé černé rybízy s citrusovou svěžestí a sladší jahodová limonáda s kombinací čerstvých jahod.
Potěšte své chuťové pohárky sladkou chutí vyzrálých malin. Jednoduchá, přímočará, výrazná a sladká chuť, kterou všichni tolik milujeme. Žádné zbytečné přísady navíc, jen výrazně...
Přímočará svěžest bez příkras. Menthol útočí na chuťové pohárky ostrou, říznou a dechberoucí chutí mrazivého mentolu s jeho typickým aroma a štiplavým nádechem. Ideální pro...
Kyselé zelené jablko se svěží, štiplavou chutí a příjemně kyselým aftertastem a šťavnatá sladká broskev s bohatým, plným aroma zralého ovoce.
Výpis hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
