Máme pro vás nové nicsalt liquidy Aroma King. Výrazné a nezapomenutelné příchutě, všechny skladem s okamžitým dodáním!

Jak inhalovat při vapingu?

Jak probíhá vapování?

 1. Naplnění nádrže: Nejprve je třeba naplnit nádržku e-liquidem. Tento e-liquid obsahuje aroma, nikotin (volitelně) a další složky. Nádržka se plní pomocí lahvičky s e-liquidem, čímž se zajistí, že absorbent v nádržce bude nasáklý tekutinou.

 2. Aktivace baterie: Po naplnění nádržky je potřeba aktivovat baterii elektronické cigarety. To se obvykle provádí stisknutím tlačítka na baterii, které spustí ohřev spirálky v atomizéru.

 3. Ohřev a vytvoření páry: Po aktivaci baterie se spirálka v atomizéru zahřeje a zahřívá e-liquid v nádržce. Tím se tekutina změní na páru, která je inhalovatelná.

 4. Inhalace: Po vytvoření páry uživatel inhaluje páru skrz ústní kousek e-cigarety. Tento proces se někdy nazývá "puffing". Pára se vtahuje do ústní dutiny a poté inhaluje do plic.

 5. Absorpce nikotinu (volitelně): Pokud e-liquid obsahuje nikotin, pak je absorbován do plic a následně do krevního řečiště během inhalace. Tento proces je podobný jako u tradičních cigaret.

 6. Výdech: Po inhalaci uživatel vydýchne páru, která může být vydávána různými způsoby v závislosti na zařízení a preferencích uživatele.

Celkově je proces vapování elektronické cigarety podobný kouření tradiční cigaret. Nicméně, namísto spalování tabákových listů, se u elektronické cigarety používá ohřev e-liquidu, což vytváří páru, která je inhalována uživatelem.

Vaping, neboli elektronické kouření, se stalo populární alternativou k tradičnímu kouření cigaret. Ale pro ty, kteří se teprve seznamují s touto technikou, může být správný způsob inhalace klíčový pro maximální účinek a zážitek. Zde je několik tipů, jak správně inhalovat při vapingu:

 1. Výběr správného zařízení: Nejprve je důležité vybrat si správné zařízení pro své potřeby. Existují dva hlavní typy zařízení - pod systémy (například pod mods) a cigalike zařízení. Každý typ má své vlastní techniky inhalace, takže si vyberte to, které vám nejlépe vyhovuje.

 2. Primární a sekundární inhalace: Při inhalaci při vapingu je důležité rozlišovat mezi primární a sekundární inhalací. Primární inhalace je ta, kdy vtáhnete páru do ústní dutiny, zatímco sekundární inhalace je ta, kdy vdychujete páru do plic. Pro maximální účinek je důležité provést obě tyto fáze.

 3. Pomalé a hluboké nádechy: Při inhalaci páry je doporučeno dělat pomalé a hluboké nádechy, abyste mohli páru plně využít. Pomalé nádechy umožní páře proniknout do plicních sklípků, což zlepší absorpci účinných látek.

 4. Dlouhé zadržení dechu: Po sekundární inhalaci je dobré držet dech po dobu několika sekund, aby se účinné látky mohly plně absorbovat do plicní tkáně. Tím se zajistí maximální efekt vapingu.

 5. Přizpůsobení techniky: Každý má svou vlastní preferovanou techniku inhalace při vapingu. Někteří preferují přímé inhalace do plic, zatímco jiní raději nejdříve vtáhnou páru do úst a pak ji inhalují. Experimentujte s různými technikami, abyste zjistili, která vám nejlépe vyhovuje.

Správná technika inhalace je klíčová pro optimální zážitek z vapingu. Sledujte tyto tipy a experimentujte s různými přístupy, abyste našli svou ideální techniku. Nezapomeňte také dodržovat bezpečnostní pokyny a vždy používat zařízení a e-liquidy od důvěryhodných výrobců.

Pokud začínáte s vapováním, je důležité seznámit se s správnou technikou a postupem. Zde je několik kroků, které byste měli vzít v úvahu, pokud začínáte vapovat:

 • Začněte s jednoduchým zařízením vhodným pro nováčky, jako je pod systém nebo cigalike. Tyto zařízení jsou snadno ovladatelná a ideální pro začátečníky.

 • Zvolte e-liquid s nižším obsahem nikotinu, zejména pokud jste začátečník. Začněte s nižšími koncentracemi nikotinu a postupně se přizpůsobujte vašim potřebám.

 • Předtím, než začnete vapovat, seznamte se s vaším zařízením. Zjistěte, jak se aktivuje baterie, jak se mění nastavení, a jak se naplňuje e-liquidem.

 • Začněte s krátkými tahy a postupně prodlužujte dobu inhalace, jakmile se seznámíte s procesem. Nedělejte příliš dlouhé tahy na začátku, abyste se vyhnuli případnému přehřátí.

 • Pokud začínáte vapovat, poslouchejte své tělo a reagujte na jeho signály. Pokud pocítíte nevolnost, závratě nebo jiné nepříjemné příznaky, přestaňte vapovat a odpočiňte si.

 • Vyzkoušejte různé typy e-liquidů a různé techniky inhalace, abyste zjistili, co vám nejlépe vyhovuje. Každý má jiné preference, takže je důležité experimentovat a najít to, co vám nejlépe vyhovuje.

Začátek s vapováním může být trochu zmatený, ale s trochou trpělivosti a praxe se rychle naučíte správné techniky a postupy. Paměťte si, že je důležité vždy dbát na bezpečnost a naslouchat svému tělu.