OXVA Xlim GO Lite Pod Kit
Prémiové a pečlivěvybrané produkty
Související produkty
Detailní popis produktu
Elektronická cigareta OXVA Xlim GO Pod Kit
OXVA XLIM Go Lite POD je elegantní a stylový POD systém, který sází na minimalistický design a příjemnou ergonomii. Ultralehké tělo s váhou pouhých 41,5g zaručí, že si XLIM Go Lite můžete vzít naprosto kamkoliv. Díky automatickému potahu si jej osvojí i naprostý začátečník, neboť se o vše postará inteligentní chipset. Ten sám nastaví optimální výkon dle vložené cartridge, takže vám nezbývá nic jiného, než si užít ničím nerušený vaping.

I přes kompaktní rozměry se uvnitř zařízení nachází obrovská baterie o kapacitě 1000mAh, která v pohodě vystačí na celý den. Pokud se vám přecijen vybije, v okamžiku jej nabijete pomocí superrychlého USB-C portu. O samotném stavu baterie vás informuje diskrétní LED dioda na předku zařízení, která operuje v klasickém RGB režimu (zelená - nad 65 %, modrá - mezi 30 % a 65 %, červená - pod 30 %). Třešničkou je nastavitelné airflow. Díky bočnímu posuvníku si můžete nastavit průtok vzduchu od utaženejšího MTL, až po volnější RDL.
XLIM Go Lite plně využívá pody XLIM. Ať už si vyberete řadu V3, nebo řadu EZ, určitě si vyberete z nepřeberného množství odporů a vzduchových projevů. To znamená, že i přes obrovskou jednoduchost zařízení si můžete vaping přizůsobit dle svého gusta. Technologie Unitech 2.0 pak prodlužuje životnost spirálky a výrazně omezuje, až prakticky eliminuje šanci na protečení e-liquidu.
|
|
|
|
Doplňkové parametry
| Kategorie: | PODy s automatickou baterií |
|---|---|
| Značka: | OXVA |
| Série: | OXVA Xlim |
| ? Způsob potahování: | MTL (pusa-plíce), RDL |
| ? Baterie: | Integrovaná |
| ? Kapacita baterie: | 1000 mAh |
| ? Objem tanku: | 2 ml |
| ? Odpor: | 0,4 Ohm, 0,6 Ohm, 0,8 Ohm, 1,2 Ohm |
| Barva: | Černá, Gunmetal, Modrá, Růžová, Zelená, Fialová, Hnědá |
| Vlastnosti: | Automatický potah, USB-C |
| Rozměry: | 113.65 × 25.73 × 15.58 mm |
| Váha: | 41.5 g |
| Materiál: | PCTG+IML |
| Výstupní výkon: | 5 - 30 W |
| Podporovaný odpor: | 0.3 - 3.0 Ω |
| Regulace výkonu: | Ne |
| Typ zařízení: | POD Systém |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
