Máme pro vás doslova PECKU! Naprosto věrné příchutě nejprodávanějších jednorázových ecigaret Elf Bar ve formě liquidů MAGIC BAR.

SMOK Žhavící hlava Dual Core pro Spirals tank

SLEVA min. 2% po registraci
Značka: Smoktech
119 Kč

Zvolte variantu

Náhradní žhavící hlava SMOK Spirals Dual Core s dvojitou kanthalovou spirálkou o celkovém odporu 0,3ohm nebo 0,6ohm. Mohutné množství páry a kvalitní nerezová konstrukce. Určeno pro clearomizér Smok Spiral Tank.

Detailní informace

Odpor: 0,3 Ohm
Vyprodáno
119 Kč

Detailní popis produktu

Náhradní žhavící hlava SMOK Spirals Dual Core s dvojitou kanthalovou spirálkou o celkovém odporu 0,3ohm nebo 0,6ohm. Mohutné množství páry a kvalitní nerezová konstrukce. Určeno pro clearomizér Smok Spiral Tank. Doporučený výkon 18W-35W, resp. 20W-45W. Nejlepšího podání chuti a výkonu dosáhnete při 28W, resp. 35W (v závislosti na vybraném odporu hlavy).


Parametry:

Odpor hlavy: 0,3Ω
Typ: Kanthal (2x)
Doporučený výkon: 20W-45W


Odpor hlavy: 0,6Ω
Typ: Kanthal (2x)
Doporučený výkon: 18W-35W


Vhodné pro:

Smok Spirals Tank


Výrobce: Smoktech


Doplňkové parametry

Kategorie: Žhavící hlavy
Značka: Smoktech
? Odpor: 0,3 Ohm, 0,6 Ohm
Typ: Kanthal
Vhodné pro: Smok Spirals Tank

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

smok_logo

Značka Smok z čínského Shenzhenu je na trhu od roku 2010. Za tu dobu zcela jasně ukázala, že umí vyrábět nejen kvalitní elektronické cigarety, ale také že neustávají ve vývoji. Pokrok je pro vývojáře ze Smok hlavním heslem. Pokud hledáte elektronické cigarety Smok, můžete je nalézt také pod názvem Smok Vape. Za vyzkoušení stojí například model Smok Stick V8. Budete mile překvapeni kvalitním provedením z nerezové oceli, velkou výdrží baterie i opravdu dobrou kouřivostí. Pokud hledáte naopak něco pro začátek a chcete jednoduchou elektronickou cigaretu, která vám bude dobře sloužit, mrkněte na model Smok Vape Pen V2. Vybírat můžete z více barevných variant. E-cigarety Smok jsou zárukou kvality. Za více jak 12 let na trhu už dokázali, že přesně vědí co dělají a mají širokou základnu stálých zákazníků.