Kangertech Subtank OCC žhavicí hlava

99 Kč

Zvolte variantu

Náhradní žhavící hlava Kangertech OCC (OrganicCottonCoil) pro KangerTech Subtank Plus, Subtank Mini a Subtank Nano. Tato žhavící hlava produkuje obrovské množství kouře a díky použití organické bavlny z Japonska skvěle přenáší chuť e-liquidu. Můžete si vybrat ze tří různých odporů.

Detailní informace

Odpor: 0,15 Ohm Ni
Vyprodáno
99 Kč
Odpor: 0,5 Ohm
Vyprodáno
99 Kč
Odpor: 1,2 Ohm
Vyprodáno
99 Kč

Detailní popis produktu

Náhradní žhavící hlava Kangertech OCC (OrganicCottonCoil) s odporem 0,5ohm pro KangerTech Subtank Plus, Subtank Mini a Subtank Nano. Tato žhavící hlava produkuje obrovské množství kouře a díky použití organické bavlny z Japonska skvěle přenáší chuť e-liquidu. Pro správnou funkci potřebuje výkon zařízení alespoň 15W. Nastavitelný výkonu v rozmezí 15W - 60W.


Náhradní žhavící hlava Kangertech OCC (OrganicCottonCoil) s odporem 1,2ohm pro KangerTech Subtank Plus, Subtank Mini a Subtank Nano. Tato žhavící hlava produkuje obrovské množství kouře a díky použití organické bavlny z Japonska skvěle přenáší chuť e-liquidu. Pro správnou funkci potřebuje výkon zařízení alespoň 12W. Nastavitelný výkonu v rozmezí 12W - 25W.


Náhradní žhavící hlava Kangertech OCC Ni (OrganicCottonCoil) s odporem 0,15ohm pro KangerTech Subtank Plus, Subtank Mini a Subtank Nano. Niklová OCC žhavící hlava je vhodná do e-cigaret a gripů, ve kterých lze regulovat nastavení teploty. Tato žhavící hlava produkuje obrovské množství kouře a díky použití organické bavlny z Japonska skvěle přenáší chuť e-liquidu. Pro správnou funkci potřebuje výkon zařízení alespoň 20W. Nastavitelný výkonu v rozmezí 20W - 45W.


Technické parametry:

Odpor: 0,5ohm (Sub Ohm)
Rozsah: 15W - 60W
Typ: OCC Vertical


Odpor: 1,2ohm
Rozsah: 12W - 25W
Typ: OCC Vertical


Odpor: 0,15ohm
Rozsah: 20W - 45W
Materiál: Ni200
Typ: OCC Vertical


Výrobce: Kangertech


Doplňkové parametry

Kategorie: Žhavící hlavy
? Odpor: 0,5 Ohm
Typ vapingu: DL (přímo do plic)
Rozsah: 15-60 W
Typ: OCC Vertical

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

kangertech_logo