Joyetech atomizer C3 (hlava) pro eVic Supreme, eCom Mega, Joyetech Delta - Dual

SLEVA min. 2% po registraci
Značka: Joyetech
109 Kč
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…
Joyetech atomizér C3 (hlava) - Dual je v pořadí již třetí generace atomizéru od společnosti Joyetech. Atomizér C3 obsahuje dvě cívky o odporu 1,6ohm. V žhavicí hlava C3 neobsahuje žádný knot. Díky této konstrukci produkuje velké množství páry a zaručuje minimální zkreslení chuti.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Joyetech atomizér C3 (hlava) - Dual je v pořadí již třetí generace atomizéru od společnosti Joyetech. Atomizér C3 obsahuje dvě cívky o odporu 1,6ohm. V žhavicí hlava C3 neobsahuje žádný knot. Díky této konstrukci produkuje velké množství páry a zaručuje minimální zkreslení chuti. Tento atomizér je vhodný pro baterie se standardním napětím 3,5V – 5,5V a 6,8 – 16,8W. Joyetech hlava atomizéru C3 se poprvé představila v novém clearomizéru Joyetech Delta 23. Vhodné pro elektronickou cigaretu Joyetech Supreme, eCom Mega nebo clearomizéry řady Joyetech Delta.


Vhodné pro clearomizéry: Joyetech Delta 23, Joyetech Delta 19 a Joyetech Delta 16.


Výrobce: Joyetech

Odpor: 1,6ohm

Počet cívek: dvě

Typ: C3


Doplňkové parametry

Kategorie: Žhavící hlavy
Značka: Joyetech
? Odpor: 1,6 Ohm
Počet cívek: 2
Typ: C3
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Firma Joyetech vznikla v roce 2007 a do popředí zájmu se dostala především svými modely Joye 510 a později Joyet eGo-T. Firma vlastní přes 20 patentů a inovací řešení e-cigaret. Mnoho výrobců tyto produkty okopírovalo včetně modelového označení, takže na trhu najdete mnoho podobně vypadajících či označených produktů. Produkty Joyetech ale jednoduše odlišíte především díky nekompromisní kvalitě zpracování, kvalitě dodávaného příslušenství a trvanlivosti výrobků.

Kvalitou zpracování, kompatibilitou příslušenství a celkovou exkluzivitou e-cigaret si Joyetech získal mnoho zákazníků po celém světě a stal se jednou z nejoceňovanějších značek mezi kuřáky elektronických cigaret. To potvrzuje jak spousta ocenění z testů tak popularita mezi kuřáky v diskuzích.

joyetech_logo