NOVINKA!! Luxusní POD systém s baterií 1200mAh VooPoo VMATE E POD. AUTOMATICKÝ POTAH, ŽÁDNÉ PROTÉKÁNÍ, SKVĚLÉ AIRFLOW.

SQuape Mecanic Ecobrass LE - mechanický mód 25mm

SLEVA min. 2% po registraci DOPRAVA ZDARMA
Značka: Squape
1 499 Kč
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Jedná se o moderní trubkový mod o průměru 25mm vyrobený z nerezové oceli standardu 1.4404, což odpovídá SS316L. Této limitované edice byla vyrobena serie o počtu 200ks. Technické provedení a kvalita dílenského zpracování odpovídá vysokým nárokům, které na sebe výrobce StattQualm klade. Závity jsou vysoce přesné a jejich stoupání je velice příjemné a logicky zvolené. Horní část obsahující izolovaný hybridní závit 510 lze odšroubovat.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Švýcarská společnost StattQualm představuje pod svojí značkou SQuape hybridní mechanický mod SQuape Mecanic Ecobrass LE v limitované edici. Jedná se o moderní trubkový mod o průměru 25mm vyrobený z nerezové oceli standardu 1.4404, což odpovídá SS316L. Této limitované edice byla vyrobena serie o počtu 200ks.

Technické provedení a kvalita dílenského zpracování odpovídá vysokým nárokům, které na sebe výrobce StattQualm klade. Závity jsou vysoce přesné a jejich stoupání je velice příjemné a logicky zvolené. Horní část obsahující izolovaný hybridní závit 510 lze odšroubovat. Běžná údržba je tak ještě jednouší, než jsme u běžných mechanických modů zvyklí. V dolní části je umístěné skvěle navržené spínací tlačítko, které je vybavené systémem neodymových magnetů a má velmi příjemný, poměrně krátký chod.

       

           squape_mechanic_mod_popisek


Mod je navržen pro použití s články rozměru 21700, 20700 a 20650. Díky přiložené silonové redukci však není problém používat články 18650, které většina vaperské komunity důvěrně zná. Aby bylo možné použité výše zmíněných článků, bylo nutné do systému tlačítka integrovat stavitelný pól, který lze snadno nastavit šroubovákem a zajistit tak přený dosed na tělo článku.

V balení též najdete servisní balíček, který obsahuje náhradní o-kroužky izolace hybridního 510 závitu, náhradní šroub stavitelného pólu baterie a v neposlední řadě také dvojici neohmových magnetů do spínacího tlačítka.

Tato limitovaná edice je vyrobena z pokročilého materiálu Ecobrass. Tento materiál neobsahuje žádné toxické přísady jako olovo a nikl. Ecobrass vykazuje vynikající chování pro zpracování, obrábění a kování za studena. Mechanické vlastnosti plně odpovídají některým stupňům oceli. Odolnost proti korozi je výrazně lepší než odolnost proti korozi konvenční a volně řezané mosazi.

Nejlepší kombinace dosáhnete ve spojení s tankem SQUAPE Ec 25mm RTA 6ml, který byl přímo vytvoření pro tento mechanický mód.


Balení obsahuje:

 • 1x SQuape Mecanic MOD
 • 1x 18650 adaptér baterie
 • 1x balení kontaktních šroubků (různé délky)
 • 1x náhradní magnet a O-kroužky
 • 1x uživatelský manuál


Parametry:

 • Typ: Mechanický MOD
 • Průměr: 25mm
 • Délka: 87,9mm
 • Váha: 101g (bez baterie)
 • Závit: 510 (hybridní)
 • Materiál: Ecobrass
 • Baterie: 18650 / 20700 / 21700 / 20650 (není součástí)
 • Nabíjení: Externí

  Výrobce: StattQualm GmbH (Švýcarsko)


Pozor: Jedná se o čistě mechanické zařízení, jehož používání vyžaduje znalost Ohmova zákona a jeho užití, včetně znalostí z oboru fungování a použití lithium-iontových akumulátorů!

Doplňkové parametry

Kategorie: Samostatné módy
Značka: Squape
? Baterie: Články
? Typ článku: 18650, 20700, 21700, 20650
? Počet článků: 1
? Průměr clearomizéru: 25 mm
Barva: Speciální barvy
Délka: 88 mm
Váha: 101 g (bez baterie)
Nabíjení: externě
Typ závitu: 510 hybridní
Materiál: Ecobrass
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: