The Golden Greek Tilemahos Armed RTA 30mm - Stříbrná lesklá

4 999 Kč
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…
Tento luxusní počin od Imea Thanasise neosucí název Tilemahos Armed 30mm ve stříbrném lesklém provedení je předchůdce verze Armed Eagle. Limitovaná collector (sběratelská) edice, která obsahovala pouze jeden batch. Žádné další kusy již nebudou vyrobeny a pokud hledáte něco opravdu unikátního, tak jste na správném místě!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tento luxusní počin od Imea Thanasise nesoucí název Tilemahos Armed 30mm ve stříbrném lesklém provedení je předchůdce verze Armed Eagle. Limitovaná collector (sběratelská) edice, která obsahovala pouze jeden batch. Žádné další kusy již nebudou vyrobeny a pokud hledáte něco opravdu unikátního, tak jste na správném místě!

Tato původní verze řady ARMED nabízí stejně jako jeho novější verze tkzv. Springomizer variantu osazení. V balení naleznete speciální "pružinku", která poslouží uživateli jako žhavicí spirála. Tuto pružinu lze bez jakýchkoliv šroubů umístit do základny, protáhnout vatu pružinou a užívat si chuťový vaping z toho úžasného atomizéru.

Kromě Springomizer osazení nabídne tento atomizér i klasické dva posty, pro osazení normální spirálou, kterou si do vašeho Tilemahose namotáte.   


Přívod vzduchu je u tohoto atomizéru vyřešen AFC kroužkem, který je zasekávací, tudíž s ním nelze točit kolem dokola. Navíc je stejně jako u verze Eagle možnost výměny centerpinu, který vám umožní upravit si tuhost potahu vzduchovými otvory od 1,5mm do 3,5mm. Proto je tento atomizér vhodný jak pro příznivce MTL vapingu, tak pro příznivce DL vapingu.

Přívod liquidu je řešen "padacím" zvonkem kotelny, který ovládáte pomocí drip tipu a tank Tilemahosu Armed pojme až neskutečných 10,5ml liquidu.


Balení obsahuje:

1x Tilemahos Armed 30ml

1x PMMA tank s kapacitou 10,5ml

1x sada těsnění a nářadí


Parametry:

Délka: 49mm

Průměr: 30mm

Objem: 10,5ml

Materiál: nerezová ocel 316l

Závit: 510

Barva: Stříbrná-leská (Silver-shined)


Výrobce: Golden Greek


Doplňkové parametry

Kategorie: RTA atomizéry
? Způsob potahování: MTL (pusa-plíce), DL a Cloudchasing (přímo do plic)
? Průměr clearomizéru: 30 mm
? Objem tanku: 10,5 ml
Barva: Stříbrná lesklá
Délka: 49 mm
Typ závitu: 510
Materiál: Nerezová ocel 316I
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: