Squid Industries Peacemaker XL RTA 28mm (Dual Coil Deck)

SLEVA min. 2% po registraci DOPRAVA ZDARMA
899 Kč

Zvolte variantu

Atomizér Squid Industries PeaceMaker XL RTA 28 uchvátí na první pohled designem inspirovaným bubínkem revolveru. Atomizér pojme ve standardním provedení 5ml a s přiloženým bubble sklem až 9ml liquidu. Ten z tanku přitéká k základně přes dvojici dostatečné širokých kanálků, které pojmou poměrně velké množství vaty.

Detailní informace

Barva: Stříbrná
Vyprodáno
899 Kč

Detailní popis produktu

Pozoruhodná společnost Squid Industries známá především pro své fenomenální mody Double Barrel se pustila do vývoje vlastních atomizérů a výsledky jejich práce hovoří sami za sebe.

Atomizér Squid Industries PeaceMaker XL RTA 28 uchvátí na první pohled designem inspirovaným bubínkem revolveru. Atomizér pojme ve standardním provedení 5ml a s přiloženým bubble sklem až 9ml liquidu. Ten z tanku přitéká k základně přes dvojici dostatečné širokých kanálků, které pojmou poměrně velké množství vaty. Díky tomu je možné osadit postless dualcoil základnu PeaceMakeru RTA 28 i spirálkami s větším vnitřním průměrem. Uložení spirálek je také velmi zajímavé. Design postless základny umožňuje instalaci spirálek s minimální délkou nožiček spirálek a to nad půlkruhové výdechy AirFlow, opatřené devatenácti otvory, které mají dohromady tvar kosočtverce. Díky tomu přichází vzduch ke spirálkám rovnoměrně a ze všech stran.


squid_peacemaker_rta_popisek


Regulaci AifFlow zajišťují dva dostatečné velké otvory ve spodní části atomizéru, které jsou doplněny o regulační prstýnek se zarážkami na obou krajních pozicích. Tělo samotného atomizéru je vyrobeno z kvalitní nerezové slitiny a laboratorního skla. Design bubínku revolveru má za následek, že tank je ve variantě 5ml výrazně oklecovaný a sklo tanku je tak chráněno před nechtěnými pády. Na horní straně najdeme odnímatelný topcap, který skrývá horní plnění atomizéru, které je tak pohodlné a snadné. Na topcapu je osazená skutečně široký náustek 810, který výborně padne do úst.

Tak jako u všech svých produktů se Squid Industries snažili, aby výsledek byl neokoukaný a naprosto funkční. V případě atomizeru PeaceMaker RTA 28 se nehledělo jen na design, ale i na podání chuti, kvalitu dílenského zpracování i maximální originalitu. Zajímavé je i dodávané příslušenství, které obsahuje jak již zmiňované bubble sklo, dvojici náhradních keramických dílů do základny atomizéru také náhradní centrpin, což nebývá zvykem ani u prémiových výrobců. Celkově se jedná o velice povedený atomizér, který jistě ocení naprostá většina vaperské komunity.


Balení obsahuje:

1x Squid Industries PeaceMaker RTA 28 5ml

1x Náhradní Bubble sklo 9ml

1x sada těsnění a nářadí

1x návod


Parametry:

Základna: Dual Coil

Průměr: 28mm

Délka: 38mm

Objem: 5ml / 9ml

Náustek: 810

Materiál: nerezová ocel 316

Závit: 510


Výrobce: Squid industries (USA)


UPOZORNĚNÍ: Tento produkt je určen pro velmi pokročilé uživatele DIY zařízení. Pokud si nejste jisti, jak tank používat, doporučujeme zakupit některý z kompletních tanků od běžných výrobců napříkad Joyetech nebo Kangertech.

Doplňkové parametry

Kategorie: RTA atomizéry
Značka: Squid industries
? Způsob potahování: DL a Cloudchasing (přímo do plic)
? Průměr clearomizéru: 28 mm
? Objem tanku: 5 ml, 9 ml
? Počet spirálek: Dualcoil
? Typ airflow: Spodní
Barva: Černá, Stříbrná
Materiál: Nerezová ocel 316
Délka: 38 mm
Typ závitu: 510
Náustek: 810

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: