SmokerStore Taifun GT IV - Stříbrná

SLEVA min. 2% po registraci DOPRAVA ZDARMA
3 799 Kč
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…
Německá společnost SmokerStore navazuje na dnes již kultovní řadu Taifun novým modelem označeným Taifun GT IV v stříbrném provední. Jak už název napovídá jedná se o čtvrtou generaci tohoto legendárního atomizeru. Novinka překvapí mnoha inovacemi. Oproti svému předchůdci narostl jeho průměr o rovné 2mm na 25mm. Díky tomu novinka přesně padne na většinu moderních modů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Německá společnost SmokerStore navazuje na dnes již kultovní řadu Taifun novým modelem označeným Taifun GT IV v stříbrném provedení. Jak už název napovídá jedná se o čtvrtou generaci tohoto legendárního atomizeru. Novinka překvapí mnoha inovacemi. Oproti svému předchůdci narostl jeho průměr o rovné 2mm na 25mm.  Díky tomu novinka přesně padne na většinu moderních modů.

Celý atomizér je vyroben z vysoce kvalitní nerezové oceli SS304 a tank sekce je vybavena mléčným pyrexovým sklem, pro snadnou kontrolu stavu liquidu. Pyrexové sklo je zasazené do mohutné klece, které nejen že velmi zvyšuje atraktivitu modelu Taifun GT IV, ale hlavně chrání tělo atomizeru před rozbitím při případných nehodách.

Základna Taifunu GT IV je vskutku ohromující. Její konstrukce umožňuje použití jak single coil, tak dual coil buildu bez nutnosti přestavby, nebo použití záslepky. Šestice otvorů airflow přivádí vzduch pod spirálky asymetricky, ve dvou skupinách po třech kanálcích, což výrazně zlepšuje ofuk spirálky a výsledné podání chuti.
Nově je řešeno i ovládání přívodu liquidu, které má nyní vlastní samostatný kroužek vně tanku, takže je možné jej ovládat přímo, bez nutnosti otáčet celým tankem.

V horní části nalezneme topcap s širokým zkoseným náustkem, který přesně padne do úst.

Po jeho odšroubování najdeme velmi široké otvory pro plnění tanku. Díky jejich rozměrům je možné tank plnit i mohutným kapátkem.


Balení obsahuje:

  • 1x Taifun GT IV Tank
  • 1x Delrinový Drip Tip
  • 1x sada těsnění a nářadí
  • 1x Manuál


Parametry:

  • Délka: 59,5mm
  • Průměr: 25mm
  • Objem: 5ml
  • Materiál: nerezová ocel 304
  • Závit: 510
  • Barva: Stříbrná (Silver)


Výrobce: SmokerStore GmbH (Německo)


Doplňkové parametry

Kategorie: RTA atomizéry
Značka: SmokerStore GmbH
? Způsob potahování: DL a Cloudchasing (přímo do plic)
? Průměr clearomizéru: 25 mm
? Počet spirálek: Single/Dual coil
Barva: Stříbrná
Objem tanku: 5 ml
Délka: 59,5 mm
Typ závitu: 510
Materiál: Nerezová ocel 304
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

smokerstore_logo