Fumytech Windforce RTA základní set

979 Kč

Zvolte variantu

Fumytech Windforce RTA představuje inovativní tank s vysokou variabilitou. Obsahuje horní i spodní přívod vzduchu, ovládání přívodu e-liquidu ke spirálce a skvělou kapacitu až 4ml e-liquidu. Možnost kompletního rozebrání atomizéru usnadňuje potřeby údržby a samozřejmostí je dostatečně velká Velocity základna určená jak pro klasické, tak clapton a podobné spirálky.

Detailní informace

Barva: Černá
Vyprodáno
979 Kč
Barva: Stříbrná
Vyprodáno
979 Kč

Detailní popis produktu

Fumytech Windforce RTA představuje inovativní tank s vysokou variabilitou. Obsahuje horní i spodní přívod vzduchu, ovládání přívodu e-liquidu ke spirálce a skvělou kapacitu až 4ml e-liquidu.

Možnost kompletního rozebrání atomizéru usnadňuje potřeby údržby a samozřejmostí je dostatečně velká Velocity základna určená jak pro klasické, tak clapton a podobné spirálky. Základna také obsahuje kroužek pro usazení vaty pro ještě optimálnější zásobování e-liquidem.   fumytech_windforce_popisek


Široký náustek lze vyměnit díky přiloženému adaptéru 510 za menší a vyměnit za užší lze také vnitřní komín pro odvod páry. Oba přívody vzduchu lze samozřejmě regulovat a vyladit si tak projev Windforce dle svých potřeb.

Jednoduché vrchní plnění usnadní manipulaci a kvalitní konstrukce zaručí skvělou bytelnost atomizéru. Svým mohutným průměrem 25mm se Windforce RTA skvěle hodí na výkonné MODy.

Základní sada Fumytech Windforce RTA: obsahuje čtyři Staple N80 spirálky, plátek organické vaty z japonska a náhradní díly (silikonové koužky a nářadí).


Balení obsahuje:

1x Windforce Atomizér

1x skleněné tělo

1x šroubovák

1x 510 adaptér

9x silikonový kroužek

4x spirálka Staple N80

4x inbusové šroubky

1x japonská organická vata


Parametry:

Rozměry: 59,7mm x 25mm

Kapacita: 4ml / 4,5ml

Závit: 510

Materiál: Nerezová ocel


Výrobce: Fumytech


Doplňkové parametry

Kategorie: RTA atomizéry
? Způsob potahování: DL a Cloudchasing (přímo do plic)
? Průměr clearomizéru: 25 mm
? Objem tanku: 4,5 ml
? Počet spirálek: Singlecoil
? Typ airflow: Horní, Spodní
Barva: Černá, Stříbrná
Typ závitu: 510
Materiál: Nerezová ocel

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: