Fumytech Navigator CL RTA - limitovaná sběratelská edice

1 699 Kč
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…
Fumytech Navigator CL RTA ve sběratelské edici (1000ks) je unikátní RTA tank, který sází na originalitu a nezvyklé technické řešení v podobě jedinečné základny s kormidlem, které jistí spirálky. Navigator CL nabízí solidní kapacitu 3ml / 4,5ml / 6ml e-liquidu dle různých konfigurací. Díky tomuto nastavení si můžete atomizér vyladit dle vlasních potřeb na větší objem, lepší podání chuti nebo větší tvorbu páry. Široký náustek a dvojitý airflow zajistí mohutné mraky hlavně se spirálkami typu Framed Staple, které jsou součástí balení v provedení SS316L a Ni80.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Fumytech Navigator CL RTA ve sběratelské edici (1000ks) je unikátní RTA tank, který sází na originalitu a nezvyklé technické řešení v podobě jedinečné základny s kormidlem, které jistí spirálky.

Navigator CL nabízí solidní kapacitu 3ml / 4,5ml / 6ml e-liquidu dle různých konfigurací. Díky tomuto nastavení si můžete atomizér vyladit dle vlastních potřeb na větší objem, lepší podání chuti nebo větší tvorbu páry. Široký náustek a dvojitý airflow zajistí mohutné mraky hlavně se spirálkami typu Framed Staple, které jsou součástí balení v provedení SS316L a Ni80. V případě použití tohoto RTA tanku v osazení single coil stačí jednoduše otočit základnou a uzavřít přívod vzduchu pro druhou spirálku. Již žádná silikonová těsnění, tank je připraven na libovolné osazení.


Horní plnění umožňuje okamžité doplnění tanku a výměnný náustek a menší komín dovolí snadnou přestavbu tanku na menší mraky a průměr 25mm bude skvěle dominovat nejen na rozměrných MODech.

Fumytech Navigator CL RTA přichází v luxusním zlatém provedení včetně povedené dárkové krabice, která obsahuje vskutku bohaté příslušenství. 


Balení obsahuje:

1x Fumytech Navigator BX CL RTA
2x spirálka Framed Staple SS316L 0,22Ω
2x spirálka Framed Staple N80 0,22Ω
2x komín – různý rozměr
2x náhradní skleněné tělo – různý rozměr
2x náustek – různý průměr
Příslušenství

Parametry:

Rozměry: 71mm x 25mm
Kapacita: 3ml / 4,5ml / 6ml
Závit: 510
Jedna, nebo dvě spirálky

Barva: Černá-Zlatá (Black-Gold)


Výrobce: Fumytech


Doplňkové parametry

Kategorie: RTA atomizéry
? Způsob potahování: DL a Cloudchasing (přímo do plic)
? Průměr clearomizéru: 25 mm
? Objem tanku: 3 ml, 4,5 ml, 6 ml
? Počet spirálek: Single/Dual coil
Barva: Černá/Zlatá
Délka: 71 mm
Typ závitu: 510
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: