Wotofo Serpent RDTA atomizér

999 Kč až –50 %
Wotofo Serpent RDTA atomizér
999 Kč až –50 % od 499 Kč

Zvolte variantu

Wotofo Serpent RDTA atomizér je zajímavý single coil tank typu genesis určený výhradně pro flavourchasing. Svými kompaktními rozměry 22mm se Serpent RDTA bezesporu vejde na jakýkoliv MOD a kapacita 2,5ml vzhledem k jeho zaměření bohatě stačí. Špičkově zpracovaný minimalistický design doplňují kvalitní materiály i příkladné zpracování.

Detailní informace

Wotofo Serpent RDTA atomizér
Akce
Barva: Černá
Vyprodáno
999 Kč
499 Kč
Barva: Stříbrná
Vyprodáno
999 Kč
949 Kč

Detailní popis produktu

Wotofo Serpent RDTA atomizér je zajímavý single coil tank typu genesis určený výhradně pro flavourchasing. Svými kompaktními rozměry 22mm se Serpent RDTA bezesporu vejde na jakýkoliv MOD a kapacita 2,5ml vzhledem k jeho zaměření bohatě stačí. Špičkově zpracovaný minimalistický design doplňují kvalitní materiály i příkladné zpracování.

Wotofo Serpent RDTA používá systém otevřené základny s možností přímého kapání i zásobování ze spodní nádoby. Zbývající hladinu e-liquidu můžete snadno zkontrolovat díky pyrexovému sklíčku, které jej zakrývá.

   


Single coil základna v sobě skrývá množství výhod. Za zmínku stojí jednoduché osazení spirálky, přesný projev v režimu temperature control a hlavně skvělý přenos chuti. Dostatečně dimenzovaná základna zvládne pojmout i mohutné spirálky typu clapton a podobné.

Wotofo Serpent RDTA je jednoznačně atomizérem pro všechny vapery, kteří upřednostňují výborný přenos chuti e-liquidu před mohutnou tvorbou páry. Díky svým malým rozměrům skvěle ladí především k menším jednobateriovým MODům.


Balení obsahuje:

1x Serpent RDTA

1x náhradní pyrexové tělo

2x předmotané spirálky

1x vata

1x šroubováček

2x náustek

1x sada náhradních těsnění

1x uživatelská příručka


Parametry:

Délka: 46 mm (vč. náustku)

Průměr: 22 mm

Objem: 2,5 ml

Plnění: boční plnění tanku

Závit: 510

Barva: Černý (black)


Výrobce: Wotofo

Doplňkové parametry

Kategorie: RDTA atomizéry
? Způsob potahování: DL a Cloudchasing (přímo do plic)
? Průměr clearomizéru: 22 mm
? Objem tanku: 2,5 ml
? Počet spirálek: Singlecoil
Barva: Černá
Délka: 46 mm
Typ závitu: 510

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

wotofo

Převážně malými atomizéry určenými pro motání vlastních spirálek se vyznačuje Wotofo, které své produkty představuje již od roku 2009. Ale až v poslední letech značka prorazila díky sérii atomizérů Serpent. První z nich, Serpent Mini RTA, je atomizér s miniaturními rozměry určený pro jednu spirálku a pro přímé potahování do plic. Podobně jsou na tom i další Wotofo atomizéry, jako například Serpent Alto, Serpent SMM nebo Viper.

Ovšem najdete zde také atomizéry pro dvě spirálky. Vybírat můžete mezi Sapor RTA s horním přívodem vzduchu a The Troll RTA se spodními přívody. V nabídce je také méně běžné Serpent RDTA na jednu spirálku se spodním přívodem vzduchu.

Wotofo je zkušeným výrobcem kvalitních atomizérů, a to i těch kapacích. Jejich druhé verze RDA The Troll a Freakshow patří mezi velmi oblíbené, stejně jako poslední Lush Plus a Serpent BF. Jednoduchá instalace spirálek a používání společně se skvělými vlastnostmi řadí Wotofo atomizéry mezi ty nejlepší.