Hussar Vapes HussarVape RDTA+ atomizér - Stříbrná

SLEVA min. 2% po registraci DOPRAVA ZDARMA
Značka: Hussar Vapes
3 299 Kč
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…
Polská společnost Hussar Vapes uvádí na trh inovovaný atomizér Hussar Vapes RDTA+ ve stříbrném provedení, který má oproti předchůdci přiznaný (jasně oddělený a viditelný) tank s kapacitou 2ml a klasickou single coil základnu uzpůsobenou pro spirálku o průměru 2,5mm.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Polská společnost Hussar Vapes uvádí na trh inovovaný atomizér Hussar Vapes RDTA+ ve stříbrném provedení, který má oproti předchůdci přiznaný (jasně oddělený a viditelný) tank s kapacitou 2ml a klasickou single coil základnu uzpůsobenou pro spirálku o průměru 2,5mm.

Tělo tanku je vyrobené z kvalitní nerezové oceli 304, která zaručuje dlouhou životnost a stálost atomizéru. Airflow je řešené stejně jako u RDA, čili boční s kanálky vedoucími vzduch přímo ke spirálce uložené rovnoběžně s velkými tvarovanými posty. Deck je navíc upraven tak, že spirálku na trnu uložíte do výřezů a tím jí umístíte do ideální pozice vzhledem ke kanálkům airflow. Nemůže se tak stát, že by docházelo k nedokonalému přívodu vzduchu ke spirálce. Topcap navíc nese pasivní chladič, typický pro podkuty Hussar Vapes, který má za úkol pomáhat držení teploty atomizéru na přijatelné úrovni.

   


Ultemový  tank je umístěn pod deckem a pojme až 2ml vašeho oblíbeného liquidu. Vata do něj směřuje přes dva velké otvory v decku, které sousedí s hrdlem plnění. V balení navíc také najdete sqounkovací centrpin, který umožňuje, při použití se sqounkovacím modem, plnění tanku přímo z lahvičky squonkeru.

Atomizer Hussar Vaper Hussar RDTA+ doporučujeme každému, kdo hledá RDTA systém pro flavorchasing.


Balení obsahuje:

  • 1x Hussar RDTA+
  • 1x sada náhradních dílů
  • 1x Dárkový dřevěný obal


Parametry:

  • Základna: Single Coil
  • Objem: 2ml
  • Materiál: nerezová ocel 316 / Ultem
  • Závit: 510


Barva: Stříbrná (Silver)

Výrobce: Hussar Vape (Polsko)


UPOZORNĚNÍ: Tento produkt je určen pro velmi pokročilé uživatele DIY zařízení. Pokud si nejste jisti, jak tank používat, doporučujeme zakupit některý z kompletních tanků od běžných výrobců napříkad Joyetech nebo Kangertech.

Doplňkové parametry

Kategorie: RDTA atomizéry
? Způsob potahování: DL a Cloudchasing (přímo do plic)
? Objem tanku: 2 ml
? Počet spirálek: Singlecoil
? Squonk centerpin: Ano
? Typ airflow: Boční
Barva: Stříbrná
Typ závitu: 510
Materiál: Nerezová ocel 316 / Ultem
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: