Eden Mods Salix RDA atomizér

2 699 Kč
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…
SALIX je singlecoil kapací atomizér o průměru 22mm, který má rozhodně co nabídnout. Jeho topcap je na první pohled inspirovaný úspěšným RTA atomizérem Rose V3 od stejného výrobce. Typické “bublinky“ umístěné po jeho obvodu usnadňují sejmutí topcapu i snadné ovládání airflow. Po jeho sejmutí nalezneme šikovně vyřešenou základnu s posty, které jsou umístěné v různých výškách a tím zjednodušují instalaci spirálek, které díky tomu usadíte přesně do prostoru, kudy je nasáván vzduch.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Britská společnost Eden Mods uvádí na trh nový Eden Mods Salix RDA atomizér ve stříbrném provedení s možností BF pinu pro squonk.

SALIX je singlecoil kapací atomizér o průměru 22mm, který má rozhodně co nabídnout. Jeho topcap je na první pohled inspirovaný úspěšným RTA atomizérem Rose V3 od stejného výrobce. Typické “bublinky“ umístěné po jeho obvodu usnadňují sejmutí topcapu i snadné ovládání airflow. Po jeho sejmutí nalezneme šikovně vyřešenou základnu s posty, které jsou umístěné v různých výškách a tím zjednodušují instalaci spirálek, které díky tomu usadíte přesně do prostoru, kudy je nasáván vzduch. Ten je možné libovolně regulovat pomocí trojice přiložených peekových airdisků (výrobce je označuje díky obdélníkovému tvaru jako kazety). Airdisk vložený do airflow výrobcem průtok vzduchu prakticky neredukuje a je tak vhodný zejména pro DL vaping. V balení najdete ještě další dva s kulatými otvory o průměru 1,5 a 0,8mm, které dovolují SALIX použít i k MTL vapingu.

   


Salix patří do kategorie takzvaných “Low profile RDA“, která nabízejí maximální chuťový zážitek. Díky výrazně zmenšené kotelně nedochází k nežádoucímu ředění páry, což má za následek až krémový pocit z vdechované páry a maximální chuťový zážitek. Salix ocení také všichni fanoušci sqounkingu. V balení je přiložen dutý centerpin, díky kterému je možné využít i kombinaci MTL a sqounkingu, což přináší nové nečekané možnosti. V balení je také přiložen 510 náustek vhodný i pro použití na MTL.

Celkově se jedná o velice povedený atomizér, který nás naprosto nadchl.


Balení obsahuje:

  • 1x Salix RDA
  • 1x Sada těsnění a nářadí
  • 1x 0,8mm a 1,5mm vložka
  • 1x BF pin


Parametry:

  • Základna: Single Coil
  • Průměr: 22mm
  • Materiál: nerezová ocel 316
  • Závit: 510
  • Typ RDA: Low profile
  • Barva: Stříbrná (Silver)


Výrobce: Eden Mods (UK)


UPOZORNĚNÍ: Tento produkt je určen pro velmi pokročilé uživatele DIY zařízení. Pokud si nejste jisti, jak tank používat, doporučujeme zakoupit některý z kompletních tanků od běžných výrobců, například Joyetech nebo Kangertech.

Doplňkové parametry

Kategorie: RDA (zakapávací atomizéry)
? Způsob potahování: MTL (pusa-plíce), DL a Cloudchasing (přímo do plic)
? Průměr clearomizéru: 22 mm
? Počet spirálek: Singlecoil
? Squonk centerpin: Ano
Barva: Stříbrná
Regulace airflow: Ano
Materiál: Nerezová ocel
Typ závitu: 510
Typ RDA: Low profile
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: