Příchuť Flavormonks Tobacco Bastards Fruit Strawberry Tobacco 10ml

Novinka SLEVA min. 2% po registraci
Značka: Flavormonks
149 Kč
Skladem - expedujeme ihned
Můžeme doručit do:
3.3.2021
Vynikající kombinace oblíbeného (No.37 Orginal) klasického tabáku s mírným dozvukem opečených ořechů a lahodné zralé lesní jahody. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Flavormonks Tobacco Bastards Strawberry Tobacco


Objem: 10ml
Obsah nikotinu: 0mg/ml
Výrobce: Flavormonks (Belgie)

Příchuť Flavormonks Tobacco Bastards Strawberry Tobacco. Vynikající kombinace oblíbeného (No.37 Orginal) klasického tabáku s mírným dozvukem opečených ořechů a lahodné zralé lesní jahody. Oblíbené tabáky od tohoto výrobce již nějakou dobu známe. Nyní je Flavormonks doplnil o přírodní extrakty aromat z řady Betsy, kde se příchuť Strawberry (Jahoda) těší velké oblibě mezi vapery.

Co možná nevíte: Před tím než se k vám dostanou příchutě z řady Tobacco Bastards Fruits prochází 3-měsíčním procesem zrání při stabilní teplotě 25 stupňů celsia. 

Nové příchutě řady Flavormonks Tobacco Bastards Fruits jsou baleny v ekonomickém balení 10ml pro zkušené DIY vapery.


flavormonks_sav_popisekSpolečnost Flavormonks je malý rodinný podnik s tradicí, který více než 80 let specializuje na výrobu vysoce kvalitních koncentrovaných příchutí pro potravinářský průmysl a to vše řemeslnou cestou. Během desetiletí vývoje tato společnost získala velké množství zkušeností, které nyní zůročila při výrobě koncentrátů a aromat pro e-liquidy. Výrobek řemeslníka není jen vyroben, je vytvořen.

Samotná příchuť Flavormonks Tobacco Bastards Fruits neobsahuje nikotin a slouží pouze k dochucování bází. Nikotin je obsažen v základní bázi, které zle zakoupit zde.


  • Doporučené dávkování: 10%
  • Doporučená doba zrání: dle doporučení výrobce není potřeba
  • Objem: 10ml (plastová lahvička 10ml s kapátkem)


Nejlepšího podání chuti dosáhnete v kombinaci s přírodní vatou Flavormonks Silk Wick, která jako první vata na světě kombinuje hedvábí a přírodní bavlnu pro ještě lepší podání chuti.

Belgické příchutě Flavormonks řady Tobacco Bastards Fruits vynikají celou řadou skvělých koncentrovaných příchutí (aromat), které jsou unikátní ve světě. Všechny příchutě jsou vyráběné ručně z čerstvých koncentrátů podle nejvyšších norem potravinářské kvality a při výrobě jsou dodržovány nepřísnější postupy (FASFC). Hlavním cílem výrobce je posktnou příchutě v co nejvyšší přírodní kvalitě. Příchutě Flavormonks neobsahují diacetyl, acetoin, acetylpropionyl, alkohol a nejsou žádným způsobem barveny. Jejich barva je čistě přírodnícho charakteru.

Tento produkt je určen pouze pro domácí míchání náplní do elektronických cigaret.

Doplňkové parametry

Kategorie: Příchutě a aromata
Značka: Flavormonks
Objem: 10 ml
Obsah nikotinu: 0 mg
Typ příchutě: Tabákové
Příchuť: Tabák + ořechy + jahody
Typ Balení: Klasické příchutě

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: