UD Ni200 - Niklový nízkoodporový drát 10m 26AWG 0,4mm

SLEVA min. 2% po registraci
Značka: UD
199 Kč
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…
Odporový drát Ni200 26AWG 0,4mm z niklu Ni200 pro DIY nadšence a zkušené uživatele. Tento odporový drát je určen pro namotávání vlastních spirálek do RBA/CLR/ECR atomizérů. Hlavní výhodou niklu je možnost nastavovat teplotu žhavící spirálky v zařízeních a gripech podporujících režim TC/VT.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Odporový drát Ni200 26AWG 0,4mm z niklu Ni200 pro DIY nadšence a zkušené uživatele. Tento odporový drát je určen pro namotávání vlastních spirálek do RBA/CLR/ECR atomizérů.  

Tento odporový drát je určen pro namotávání vlastních spirálek do RBA/CLR/ECR atomizérů.  Hlavní výhodou niklu je možnost nastavovat teplotu žhavící spirálky v zařízeních a gripech podporujících režim TC/VT. Cenově výhodné balení obsahuje 10m odporového drátu. Drát o průměru 0,4mm (26GA) umožňuje snadnou manipulaci a dobře se tvaruje.


UPOZORNĚNÍ: Použití vlastních žhavících spirálek je určené výhradně pro zkušené e-kuřáky. Začátečníkům použití vlastnoručně vyrobených žhavících spirálek nedoporučujeme, protože může dojít ke zničení Vaší e-cigarety.


Parametry:

Vnitřní drát: 0,4mm (26AWG)

Materiál: Nikl Ni200

Délka: 10m


Výrobce: UD


Doplňkové parametry

Kategorie: Odporové dráty
Značka: UD
Materiál: Nikl
Délka: 10 m
Vnitřní drát: 0,4 mm
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

ud_logo