UD Clapton odporový drát - Kanthal A1 2x 28GA/26GA + 32GA

299 Kč
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…
5m kvalitního kanthalového clapton drátu pro DIY vapery a nadšence. Tento drát je určený k namotávání vlastních žhavících spirálek do RBA atomizérů. Speciální provedení clapton označuje použití hned dvou drátů. Jádro tvoří dva dráty s průměrem 0,3mm (28GA/26GA) a ty jsou omotány vnějším drátem o průměru 0,2mm (32GA).

Detailní informace

Detailní popis produktu

5m kvalitního kanthalového clapton drátu pro DIY vapery a nadšence. Tento drát je určený k namotávání vlastních žhavících spirálek do RBA atomizérů.

Speciální provedení clapton označuje použití hned dvou drátů. Jádro tvoří dva dráty s průměrem 0,3mm (28GA/26GA) a ty jsou omotány vnějším drátem o průměru 0,2mm (32GA). Toto řešení se v poslední době těší veliké oblibě a přináší výhodu v podobě větší odpařovací plochy a s tím spojeným lepším podáním chuti eliquidu a produkcí páry.  


UPOZORNĚNÍ: Použití vlastních žhavících spirálek je určené výhradně pro zkušené e-kuřáky. Začátečníkům použití vlastnoručně vyrobených žhavících spirálek nedoporučujeme, protože může dojít ke zničení Vaší e-cigarety.


Parametry:

Vnitřní drát: 2x 28AWG/26AWG (0,3mm)

Vnější drát: 32AWG (0,2mm)

Materiál: Kanthal

Délka: 5m


Výrobce: UD

Doplňkové parametry

Kategorie: Odporové dráty
Materiál: Kanthal
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

ud_logo