The Golden Greek odporový drát Zirconium 26AWG 0,4mm - 10m

SLEVA min. 2% po registraci DOPRAVA ZDARMA
399 Kč
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…
The Golden Greek Zirkonium Wire 26AWG 0,4mm (zirkoniový odporový drát) představuje poměrně nový a zajímavý materiál pro výrobu spirálek. Zirkoniový odporový drát lze používat jak na klasický režim výkonu VW, tak i na temperature control s nastavením hodnoty TCR na 0.100-0.110. Díky odolnosti zirkonia se můžete také těšit na mnohem delší životnost spirálek oproti ostatním materiálům používaným mezi vapery.

Detailní informace

Detailní popis produktu

The Golden Greek Zirkonium Wire 26AWG 0,4mm (zirkoniový odporový drát) představuje poměrně nový a zajímavý materiál pro výrobu spirálek.

Nejprve trocha teorie:

Zirkon byl objeven v roce 1789 a izolován poprvé v roce 1824. Jedná se o tvrdý a lesklý materiál, který disponuje skvělou odolností vůči korozi a skvělou odolnost vůči teplu. Pro své vlastnosti se používá mimo jiné v jaderných reaktorech či proudových motorech.

Ve vapingu se tak jedná o zajímavý materiál pro výrobu odporových spirálek. Zirkoniový odporový drát lze používat jak na klasický režim výkonu VW, tak i na temperature control s nastavením hodnoty TCR na 0.100-0.110. Díky odolnosti zirkonia se můžete také těšit na mnohem delší životnost spirálek oproti ostatním materiálům používaným mezi vapery.


Balení obsahuje 10m zirkoniového drátu o průměru 0,4mm (26AWG).


UPOZORNĚNÍ: Použití vlastních žhavících spirálek je určené výhradně pro zkušené e-kuřáky. Začátečníkům použití vlastnoručně vyrobených žhavících spirálek nedoporučujeme, protože může dojít ke zničení Vaší e-cigarety.


Parametry:

Průměr drátu: 26AWG / 0,4mm

Materiál: Zirkonium

Délka: 10m


Výrobce: The Golden Greek


Doplňkové parametry

Kategorie: Odporové dráty
Značka: The Golden Greek
Materiál: Zirkonium
Délka: 10 m
Průměr drátu: 26 AWG / 0,4 mm
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: