Joyetech eGo Aio náustek pro clearomizer

SLEVA min. 2% po registraci
Značka: Joyetech
49 Kč

Zvolte variantu

Joyetech eGo Aio náustek v bílém provedení pro clearomizér vyrobený z přírodního plastu. Tento náustek je primárně určen pro elektronickou cigaretu Joyetech eGo Aio. Nicméně díky standardnímu závitu 510 jej můžete použít u jiných clearomizérů a tanků. Náustek se vyrábí z velmi kvalitního materiálu, který je šetrný vůči životnímu prostředí.

Detailní informace

Barva: Čirá
Vyprodáno
49 Kč

Detailní popis produktu

Joyetech eGo Aio náustek v bílém provedení pro clearomizér vyrobený z přírodního plastu. Tento náustek je primárně určen pro elektronickou cigaretu Joyetech eGo Aio. Nicméně díky standardnímu závitu 510 jej můžete použít u jiných clearomizérů a tanků. Náustek se vyrábí z velmi kvalitního materiálu, který je šetrný vůči životnímu prostředí. V případě potřeby náustek lze snadno vyjmout a očistit.

Vnitřní konstrukce náustku obsahuje spirálu, která zabraňuje vyprsknutí náplně do úst. Jedná se o první clearomizér tohoto typu.


Technické parametry:

Délka: 14mm

Průměr: 10mm

Materiál: plast

Barva: bílá


Výrobce: Joyetech


Doplňkové parametry

Kategorie: Náustky (drip tipy)
Značka: Joyetech

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Firma Joyetech vznikla v roce 2007 a do popředí zájmu se dostala především svými modely Joye 510 a později Joyet eGo-T. Firma vlastní přes 20 patentů a inovací řešení e-cigaret. Mnoho výrobců tyto produkty okopírovalo včetně modelového označení, takže na trhu najdete mnoho podobně vypadajících či označených produktů. Produkty Joyetech ale jednoduše odlišíte především díky nekompromisní kvalitě zpracování, kvalitě dodávaného příslušenství a trvanlivosti výrobků.

Kvalitou zpracování, kompatibilitou příslušenství a celkovou exkluzivitou e-cigaret si Joyetech získal mnoho zákazníků po celém světě a stal se jednou z nejoceňovanějších značek mezi kuřáky elektronických cigaret. To potvrzuje jak spousta ocenění z testů tak popularita mezi kuřáky v diskuzích.

joyetech_logo