Dotmod dotBox Dual Mech - Červená

SLEVA min. 2% po registraci DOPRAVA ZDARMA
Značka: Dotmod
1 999 Kč

Zvolte variantu

Detailní informace

Barva: Zlatá
Vyprodáno
1 999 Kč
Barva: Červená
Vyprodáno
1 999 Kč
Barva: Modrá
Vyprodáno
1 999 Kč

Detailní popis produktu

Známý Americký výrobce prémiových zařízení představuje novinku mezi mechanickými mody Dotmod dotBox Dual Mech v červeném provedení, od které lze očekávat, že na sebe právem strhne pozornost.

DotMod, jak už jsme si zvykli, opět sáhl po osvědčeném anodizovaném leteckém hliníku a vytvořil z něj netradiční dvoubaterkový mechanický mod, jehož průlomovou vlastností je možnost jednoduché volby zapojení baterií, nebo jejich úplné odstavení. Pod bočním panelem na straně spínacího tlačítka, který je k tělu modu upevněn čtveřicí neodymových magnetů, se skrývá velký, pohodlně ovladatelný třípolohový přepínač, kterým lze přímo ovládat zapojení baterií bez nutnosti jejich vyjmutí z modu a otáčení. Snadno si tak rychle nastavíte, aby byly baterie (2x18650) zapojené paralelně, sériově, nebo se úplně odpojili, čímž dojde k faktickému vypnutí modu a vy se nebudete muset bát, že se mod nešťastnou náhodou sepne například v kapse či batohu.

dotmod_dotbox_dual_mech_popisek

Spínací tlačítko je nově umístěné na boku modu, který tak lze obejmout celou rukou a spínání provádět palcem ruky. Na druhé straně umístěný panel zdobený zlatým logem společnosti DotMod skrývá dvojici lůžek pro baterie 18650 vybavené manipulačním poutkem. V mezeře mezi bateriemi je umístěný mechanismu přepínání a obvody, které zajišťují ochranu proti zkratu. V horní části modu pak najdeme očekávatelný konektor standardu 510, který pojme atomizér o průměru až 24mm. Konektor i spínací tlačítko jsou potažené vrstvou 24k zlata.

Celkově se jedná o velice povedený kousek, který jistě ocení každý fanoušek mechanického vapingu.

POZOR! Balení neobsahuje baterie. Baterie typu 18650 je nutné dokoupit samostatně. Pro správnou funkci potřebujete dvě baterie s vybíjecím proudem minimálně 25A.

Balení obsahuje:
1x Dotmod dotBox 200W
 
Parametry:
Podporovaný odpor: parallel 0,1ohm-3,0ohm, series 0,5ohm-3,0ohm
Baterie: 2x 18650 (alespoň 25A) – nejsou součástí balení
Výstupní proud: max. 45A
Nabíjení: externí
Závit: 510 a odpružený kontakt
 
Barva: červená (Red)
 
Výrobce: Dotmod

Doplňkové parametry

Kategorie: Mechanické módy, Gripy a módy Dotmod
Značka: Dotmod

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

dotmod