Dotmod dotBox Dual Mech

SLEVA min. 2% po registraci DOPRAVA ZDARMA
Značka: Dotmod
od 1 999 Kč

Zvolte variantu

Známý Americký výrobce prémiových zařízení představuje novinku mezi mechanickými mody Dotmod dotBox Dual Mech, od které lze očekávat, že na sebe právem strhne pozornost. DotMod, jak už jsme si zvykli, opět sáhl po osvědčeném anodizovaném leteckém hliníku a vytvořil z něj netradiční dvoubaterkový mechanický mod, jehož průlomovou vlastností je možnost jednoduché volby zapojení baterií, nebo jejich úplné odstavení. 


Detailní informace

Barva: Černá
Vyprodáno
3 499 Kč
Barva: Zlatá
Vyprodáno
1 999 Kč
Barva: Červená
Vyprodáno
1 999 Kč
Barva: Modrá
Vyprodáno
1 999 Kč

Detailní popis produktu

Známý Americký výrobce prémiových zařízení představuje novinku mezi mechanickými mody Dotmod dotBox Dual Mech, od které lze očekávat, že na sebe právem strhne pozornost.

DotMod, jak už jsme si zvykli, opět sáhl po osvědčeném anodizovaném leteckém hliníku a vytvořil z něj netradiční dvoubaterkový mechanický mod, jehož průlomovou vlastností je možnost jednoduché volby zapojení baterií, nebo jejich úplné odstavení. Pod bočním panelem na straně spínacího tlačítka, který je k tělu modu upevněn čtveřicí neodymových magnetů, se skrývá velký, pohodlně ovladatelný třípolohový přepínač, kterým lze přímo ovládat zapojení baterií bez nutnosti jejich vyjmutí z modu a otáčení. Snadno si tak rychle nastavíte, aby byly baterie (2x18650) zapojené paralelně, sériově, nebo se úplně odpojili, čímž dojde k faktickému vypnutí modu a vy se nebudete muset bát, že se mod nešťastnou náhodou sepne například v kapse či batohu.


   dotmod_dotbox_dual_mech_popisek


Spínací tlačítko je nově umístěné na boku modu, který tak lze obejmout celou rukou a spínání provádět palcem ruky. Na druhé straně umístěný panel zdobený zlatým logem společnosti DotMod skrývá dvojici lůžek pro baterie 18650 vybavené manipulačním poutkem. V mezeře mezi bateriemi je umístěný mechanismu přepínání a obvody, které zajišťují ochranu proti zkratu. V horní části modu pak najdeme očekávatelný konektor standardu 510, který pojme atomizér o průměru až 24mm. Konektor i spínací tlačítko jsou potažené vrstvou 24k zlata.

Celkově se jedná o velice povedený kousek, který jistě ocení každý fanoušek mechanického vapingu.

POZOR! Balení neobsahuje baterie. Baterie typu 18650 je nutné dokoupit samostatně. Pro správnou funkci potřebujete dvě baterie s vybíjecím proudem minimálně 25A.


Balení obsahuje:

  • 1x Dotmod dotBox 200W

Parametry:

  • Podporovaný odpor: parallel 0,1Ω-3,0Ω, series 0,5Ω-3,0Ω
  • Baterie: 2x 18650 (alespoň 25A) – nejsou součástí balení
  • Výstupní proud: max. 45A
  • Nabíjení: externí
  • Závit: 510 a odpružený kontakt


Výrobce: Dotmod

Doplňkové parametry

Kategorie: Mechanické módy
? Baterie: Články
? Typ článku: 18650
? Počet článků: 2
Barva: Černá, Zlatá, Červená, Modrá
Podporovaný odpor: parallel 0,1 Ohm - 3,0 Ohm, series 0,5 Ohm - 3,0 Ohm
Výstupní proud: Max. 45 A
Nabíjení: externě
Typ závitu: 510 a odpružený kontakt

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

dotmod