Joyetech eGo AIO Pro C - na baterie 18650

SLEVA min. 2% po registraci DOPRAVA ZDARMA
Značka: Joyetech
699 Kč

Zvolte variantu

Elektronická cigareta Joyetech eGo AIO Pro C představuje pokročilou elektronickou cigaretu s inovativním clearomizérem a zároveň se jedná o první e-cigaretu řady eGo AIO, která využívá baterie typu 18650.

Detailní informace

Barva: Černá
Vyprodáno
699 Kč
Barva: Stříbrná
Vyprodáno
699 Kč

Detailní popis produktu

Elektronická cigareta Joyetech eGo AIO Pro C představuje pokročilou elektronickou cigaretu s inovativním clearomizérem a zároveň se jedná o první e-cigaretu řady eGo AIO, která využívá baterie typu 18650.

Řada elektronických cigaret Joyetech eGo AIO doposud cílila především na začínající e-kuřáky, kterým poskytla jednoduchost bezúdržbového systému a především žhavící hlavy BF SS316 0,6ohm díky kterým je řada Joyetech eGo AIO vhodná pro kouření stylem pusa-plíce (MTL).

Nová řada eGo AIO Pro přináší větší otvory pro regulaci přívodu vzduchu. Díky tomu nově můžete bez problému používat i žhavící hlavy BF SS316 0,5ohm pro přímý potah do plic (DL). Obě verze žhavící hlavy navíc naleznete v balení a můžete si tak vyzkoušet rozdílné styly vapování.

Elektronická cigareta Joyetech eGo AIO Pro C je navíc první e-cigaretou této řady, která využívá vyměnitelné baterie typu 18650. Díky tomu můžete zvolit baterii přesně podle vašich potřeb a dosáhnout tak mnohem větší kapacity a výdrže, než v případě zabudovaného článku. Samozřejmostí je zachování možnosti nabíjení baterie prostřednictvím micro USB portu.

   

Joyetech eGo AIO Pro C je velice podařená elektronická cigareta i po stránce designu. Pevné spojení těla baterie se 4ml clearomizérem tvoří jednolitý design, několik barevných kombinací společně s LED osvětlením clearomizéru a jednoduché ovládání osloví širokou škálu e-kuřáků.

   

Joyetech eGo AIO Pro C můžeme v klidu doporučit i pro pokročilé vapery, kteří nově využijí žhavící hlavy určené pro přímý potah do plic a možnost rychlé výměny baterie.


POZOR! Balení neobsahuje baterii, baterie typu 18650 naleznete zde a musí se dokoupit samostatně. Pro správnou funkci doporučujeme baterii s vybíjecím proudem minimálně 10A-20A.


Balení obsahuje:

 • 1x eGo AIO Pro C
 • 1x žhavící hlava BF SS316 0,6Ω
 • 1x žhavící hlava BF SS316 0,5Ω
 • 1x eGo AIO náustek
 • 1x micro USB kabel


Parametry:

 • Rozměry: 141mm x 22mm
 • Kapacita clearomizéru: 4ml
 • Baterie: 18650 (10A-20A) – není součástí balení
 • Nabíjení: micro USB port
 • Odpor žhavící hlavy: 0,6Ω a 0,5Ω
 • LED podsvícení clearomizéru
 • Odolný proti protékání


Výrobce: Joyetech

Doplňkové parametry

Kategorie: Klasické e-cigarety
Značka: Joyetech
Série: Joyetech AIO
? Způsob potahování: MTL (pusa-plíce), DL a Cloudchasing (přímo do plic)
? Baterie: Články
? Typ článku: 18650
? Průměr: 22 mm
? Objem tanku: 4 ml
? Odpor hlavy: 0,5 Ohm, 0,6 Ohm
Barva: Černá, Stříbrná
Délka: 141 mm
Nabíjení: micro USB

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Firma Joyetech vznikla v roce 2007 a do popředí zájmu se dostala především svými modely Joye 510 a později Joyet eGo-T. Firma vlastní přes 20 patentů a inovací řešení e-cigaret. Mnoho výrobců tyto produkty okopírovalo včetně modelového označení, takže na trhu najdete mnoho podobně vypadajících či označených produktů. Produkty Joyetech ale jednoduše odlišíte především díky nekompromisní kvalitě zpracování, kvalitě dodávaného příslušenství a trvanlivosti výrobků.

Kvalitou zpracování, kompatibilitou příslušenství a celkovou exkluzivitou e-cigaret si Joyetech získal mnoho zákazníků po celém světě a stal se jednou z nejoceňovanějších značek mezi kuřáky elektronických cigaret. To potvrzuje jak spousta ocenění z testů tak popularita mezi kuřáky v diskuzích.

joyetech_logo