Joyetech eGo AIO 10th Anniversary Edition 1500mAh

489 Kč až –10 %
Joyetech eGo AIO 10th Anniversary Edition 1500mAh
489 Kč až –10 % od 439 Kč

Zvolte variantu

Tato "novinka" roku 2018 nesoucí název Joyetech eGo AIO 10th Anniversary Edition1500mAh, je vele známá nejoblíbenější a nejprodávanější e-cigareta pro začátečníky i pokročilé od firmy Joyetech.

Detailní informace

Joyetech eGo AIO 10th Anniversary Edition 1500mAh
Akce
Barva: Černá
Vyprodáno
489 Kč
439 Kč
Barva: Bílá
Vyprodáno
489 Kč
Barva: Stříbrná
Vyprodáno
489 Kč

Detailní popis produktu

Tato "novinka" roku 2018 nesoucí název Joyetech eGo AIO 10th Anniversary Edition1500mAh, je vele známá nejoblíbenější a nejprodávanější e-cigareta pro začátečníky i pokročilé od firmy Joyetech.

U příležitosti desátého výročí firmy Joyetech přichází na trh tato e-cigareta, která je všem uživatelům velmi dobře známa, ale se svým unikátním designem si každý může připomenout, jak dlouho již firma Joyetech vyrábí skvělé produkty pro vaping.


Samotný název v sobě skrývá zkratku „All In One“ neboli vše v jednom. Jedná se o spojenou baterii a clearomizér. Toto řešení je naprosto geniální svou jednoduchostí a zároveň v sobě obsahuje nejmodernější prvky v oblasti vapingu. Joyetech eGo AIO je tak vhodný jak pro začátečníky, tak zkušené e-kuřáky.

Joyetech eGo AIO zaujme na první pohled svým designem, který se nepodobá žádné jiné e-cigaretě. Spodní část obsahuje integrovanou baterii o kapacitě 1500mAh, která se tradičně nabíjí pomocí micro USB portu a podporuje funkci PASSTHROUGH.

Jediné tlačítko Joyetech eGo AIO se nachází pod průhledným sklíčkem clearomizéru a slouží k aktivaci, zamčení / odemčení e-cigarety a změny barvy podsvícení clearomizéru. Ano čtete správně, Joyetech AIO obsahuje barevnou LED diodu umístěnou v prostoru pro e-liquid. Na výběr máte hned 7 různých barev podsvícení, z nichž si můžete vybrat tu, která se Vám nejvíce líbí. Tato inovace má i svou praktickou stránku, můžete zjistit stav e-liquidu i v naprosté tmě.

Vestavěný clearomizér Joyetech eGo AIO o objemu 2ml e-liquidu vychází z řady Joyetech Cubis a používá nejnovější žhavící hlavy BF SS316 0,6ohm. Tento „subohmový“ odpor zaručuje mohutnou produkci páry i přes malé rozměry e-cigarety. Pokud byste chtěli experimentovat s různými odpory, můžete dokoupit také BF SS316 0,5 BF SS316 1ohm a BF SS316 1,5ohm clapton žhavící hlavy. Žhavící hlavy obsahují spirálku z nerezové oceli a organickou bavlnu.

Joyetech eGo AIO obsahuje horní regulaci přívodu vzduchu, která je oproti jejímu předchůdci mírně pozměněna o zaoblený design, ale funkčnost zůstává stejná. Pro odšroubování vrchní části clearomizéru je nutné ji zmáčknout směrem dolu a následně otočit. Dále se můžete těšit na zbrusu nový náustek Joyetech eGo AIO. Obsahuje inovaci v podobě vnitřní spirály, která zamezuje prskání e-liquidu i při nesprávném naplnění clearomizéru.


Svou nízkou pořizovací cenou a jednoduchostí používání osloví Joyetech eGo AIO 10th Anniversary Edition jak začínající e-kuřáky, tak i zkušené vapery. Malé rozměry dělají z této e-cigarety skvělého společníka na cesty.


Balení obsahuje:

  • 1x Joyetech eGo AIO 10th 1500mAh
  • 2x BF SS316 0,6Ω žhavící hlava
  • 1x spirálovitý náustek
  • 1x micro USB kabel


Parametry:

  • Délka: 119mm
  • Průměr: 19mm
  • Kapacita baterie: 1500mAh
  • Odpor: 0,6ohm
  • Objem: 2ml


Výrobce: Joyetech

Doplňkové parametry

Kategorie: Klasické e-cigarety
Série: Joyetech AIO
? Způsob potahování: MTL (pusa-plíce), DL a Cloudchasing (přímo do plic)
? Baterie: Integrovaná
? Kapacita baterie: 1500 mAh
? Průměr: 19 mm
? Objem tanku: 2 ml
? Odpor hlavy: 0,6 Ohm
Barva: Černá, Bílá, Stříbrná
Délka: 119 mm
Nabíjení: micro USB

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Firma Joyetech vznikla v roce 2007 a do popředí zájmu se dostala především svými modely Joye 510 a později Joyet eGo-T. Firma vlastní přes 20 patentů a inovací řešení e-cigaret. Mnoho výrobců tyto produkty okopírovalo včetně modelového označení, takže na trhu najdete mnoho podobně vypadajících či označených produktů. Produkty Joyetech ale jednoduše odlišíte především díky nekompromisní kvalitě zpracování, kvalitě dodávaného příslušenství a trvanlivosti výrobků.

Kvalitou zpracování, kompatibilitou příslušenství a celkovou exkluzivitou e-cigaret si Joyetech získal mnoho zákazníků po celém světě a stal se jednou z nejoceňovanějších značek mezi kuřáky elektronických cigaret. To potvrzuje jak spousta ocenění z testů tak popularita mezi kuřáky v diskuzích.

joyetech_logo