SMOK Nano One - kompletní sada

1 699 Kč

Zvolte variantu

SMOK Nano One je výkonný a moderní grip určený všem, kdo hledá pokročilé zařízení v kompaktním balení. SMOK Nano One tvoří propracovaný R-Steam Mini Box MOD s úctyhodným výkonem až 80W. Tento grip podporuje teplotní režimy pro niklové, titanové a nerezové spirálky.

Detailní informace

Barva: Černá
Vyprodáno
1 699 Kč
Barva: Bílá
Vyprodáno
1 699 Kč
Barva: Stříbrná
Vyprodáno
1 699 Kč
Barva: Červená
Vyprodáno
1 699 Kč

Detailní popis produktu

SMOK Nano One je výkonný a moderní grip určený všem, kdo hledá pokročilé zařízení v kompaktním balení.

SMOK Nano One tvoří propracovaný R-Steam Mini Box MOD s úctyhodným výkonem až 80W. Tento grip podporuje teplotní režimy pro niklové, titanové a nerezové spirálky. Pro absolutní doladění parametrů jakékoliv spirálky nechybí ani TCR režim, který umožňuje nastavit teplotní koeficient. Pro kanthalové spirálky je pak k dispozici režim VW (variabilní výkon). Pozici pokročilého gripu obhajuje R-Steam Mini také podporou upgrade firmware prostřednictvím micro USB portu, který zároveň slouží k nabíjení baterie typu 18650. Ta je ukryta v zadní části a bezpečně jištěna magnetickou krytkou. Velký a přehledný OLED displej zobrazuje veškeré důležité informace a potěší také příjemně velká ovládací tlačítka s jasnou hmatovou odezvou.

Součástí sady SMOK Nano One je také nízkoodporový tank Nano TFV4, který pojme až 2ml e-liquidu a obsahuje hned několik vychytávek. V první řadě obsahuje nezvykle velké otvory pro přívod vzduchu, které při plném otevření podpoří produkci kouře a udělají radost nejenom nadšencům pro cloudchasing. Unikátní řešení horního plnění umožňuje snadné dolití e-liquidu bez potřeby rozebírat celý clearomizér. Stačí pouze odsunout základnu náustku a do otvoru naplnit oblíbený ejuice z libovolné lahvičky. V balení naleznete hned dvě žhavící hlavy. První SMOK Micro STC2 0,25ohm obsahuje spirálku z nerezové oceli umožňující použití buď v režimu VW, nebo TC-SS s možností nastavení teploty. Druhá SMOK Micro CLP2 0,3ohm obsahuje žhavící spirálku v provedení clapton (odporový drát omotaný dalším drátem) a obě žhavící hlavy zvládnou až 60W výkonu.

Spojení clearomizéru s gripem zajišťuje kvalitní 510 odpružený závit, který zároveň zaručuje dokonalou vodivost. Bytelné a kvalitní zpracování, nadčasový design a spousta funkcí včetně podpory upgrade firmware dělá ze SMOK Nano One ideální volbu pro všechny, kdo požadují kvalitní vaperský zážitek a zároveň vyžadují kompaktní rozměry.

POZOR! Balení neobsahuje baterie, baterie typu 18650 naleznete zde a musí se dokoupit samostatně. Pro správnou funkci potřebujete jedu baterii s vybíjecím proudem minimálně 20A.

Balení obsahuje:
1x R-Steam Mini Box MOD
1x Nano TFV4 Tank
1x žhavící hlava Micro CLP2 Clapton 0,3Ω (30W-60W)
1x žhavící hlava Micro STC2 Nerez 0,25Ω (30W-60W)
1x náhradní skleněné tělo
1x micro USB kabel
1x silikonový kroužek

Parametry:
Rozměry: 82mm x 38mm x 22mm
Nastavitelný výkon: 1W-80W
Nastavitelná teplota: 100°C-315°C / 200°F-600°F
Podporované režimy: VW/TC-Ni/TC-Ti/TC-SS/TCR
Podporovaný odpor: od 0,06Ω v teplotních režimech
Baterie: 18650 (minimálně 20A) – není součástí balení
Závit: 510 a odpružený kontakt
Materiál: Zinková slitina a nerezová ocel

Barva: černá (black)

Výrobce: SMOK

UPOZORNĚNÍ: Před prvním použitím nakapejte několik kapek e-liquidu na vatu uvnitř nové žhavící hlavy. Poté naplňte clearomizér, nasaďte žhavící hlavu a nechte stát cca 10minut, aby se žhavící hlava stačila nasáknout e-liquidem. Tímto předejdete spálení žhavící hlavy a nepříjemné spálené chuti při potahování z e-cigarety.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

smok_logo